Joskin Trans Ex

 
   
           
  Multifunkčný, pevný a kompaktný sklápací náves. Sklápací náves Joskin Trans-EX je vybavený korbou, ktorú si môže užívateľ ľahko upraviť (podlahu a bočnice 40 cm, 60 cm alebo 80 cm) za účelom nakládky rôznych druhov produktov. Výklopný systém do 3 strán (na želanie) robí z návesu Joskin Trans-EX sklápací náves, ktorý je skutočne multifunkčný.  

 

 

Joskin Delta Cap

 
   
           
  Multifunkčný jedno alebo dvojnápravový vyklápací náves. Bočnice tvoria rozoberateľné dielce. Vyklápateľný do troch strán.  

 

 

Joskin Tetra Cap

 
   
           
  Multifunkčný vyklápací náves. Bočnice tvoria rozoberateľné dielce. Vyklápateľný do troch strán.  

 

 

Joskin Tetra Space

 
   
           
 

Tetra-Space Vyklápacie návesy boli špeciálne navrhnuté na prepravu ťažkých nákladov na dlhé vzdialenosti. V snahe čeliť vysokému zaťaženiu návesy disponujú zosileným podvozokom.
Návesy sa vyznačujú nízkym ťažiskom, čo prispieva k väčšej stabilite.

 

 

 

Joskin Trans Cap

 
   
           
 

Joskin Trans-CAP od 10 do 33 m3. Kompaktný škrupinový sklápací náves podľa noriem kvality Joskin navrhnutý pre rôzne poľnohospodárske práce. Nové poľnohospodárske sklápacie návesy Joskin Trans-CAP a TRANS-SPACE stelesňujú novú generáciu sklápacích návesov škrupinovej konštrukcie kompletne vyrobených z vysoko pevnej ocele. Vďaka tejto novej výrobnej koncepcii je prázdna hmotnosť tejto novej generácie poľnohospodárskych sklápacích návesov podstatne nižšie a teda umožňuje prepravovať stále väčšie užitočná zaťaženia.

 

 

 

Joskin Trans Space

 
   
           
  Joskin Trans-SPACE od 18 do 46 m3. Veľkokapacitný sklápací náves škrupinovej konštrukcie dosahujúci maximálnu odolnosti, ktorý spĺňa požiadavky zákazníkov na vysokú intenzitu prepravy.

Niektoré štandardné vlastnosti:
  • Skosený tvar škrupinovej konštrukcie, vyrobené zo 4 mm vysoko pevnostnej ocele
  • Dno vyrobené zo 4 mm ocele HARDOX 450
  • Hydraulické jednodielne zadné dvere s centrálnym otvorom na obilie o rozmere 500 x 500 mm
  • Horná pozdĺžna výstuha korby
  • 4 predné priehľadová okienka s plexisklovým uzatváracími krytkami
  • Joskin Roll-Over boggie s parabolickými listovými perami na modeloch BCHydro-Tridem: hydraulické zavesenie nápravy (svetlá výška: 25 cm) na modeloch TRC
 

 

 

Joskin Trans KTP

 
   
           
  Joskin Trans-KTP od 5 do 10 m3. Stavebné návesy Joskin Trans-KTP 9/45 a 11/45 sú "nízkokapacitné" modely z modelovej rady Joskin určené do ťažkých prevádzok. Sú menšie ako verzia Trans-KTP 22/50, 27/55 a 27/65, ale vychádzajú z rovnakého návrhu a výrobné kvality, čo je vhodné obzvlášť pre stavenisko.
Korba sklápacieho návesu Joskin Trans-KTP je celá zhotovená z 4 mm ocele HARDOX 450. Tento typ ocele má veľmi zaujímavé ťahové vlastnosti, pretože po deformácii získa pôvodný tvar. V porovnaní s klasickou oceľou, jej medza pružnosti v ťahu je päťkrát väčšia.
 

 

 

Joskin Drakkar

 
   
           
 

JOSKIN DRAKKAR je viacúčelový príves umožňujúci prepravovať mnoho rôznych druhov materiálu (siláž, zrná, drť, repa, zemiaky, atď). Vďaka UVrezistentným polyester-polyetylénovým bočným stenám je samotná hmotnosť návesu nižšia. Môžete teda prepravovať vyššie užitočné zaťaženie.

 

 

 

Joskin Silo Space

 
   
           
  Joskin Silo-SPACE je robustný a modulárny veľkoobjemový (40 až  55 m3) náves na prepravu siláže.

40, 45, 50 alebo 55 m³ silážne korbu možno postaviť na tri rôzne podvozky:

- 40 m³ dvojnáprava odpružená listovými perami
- 45 m³ Hydro-Tandem - dvojnáprava hydraulicky odpružená
- 45 m³ Hydro-Tridem - trojnáprava hydraulicky odpružená
- 50 m³ Hydro-Tridem - trojnáprava hydraulicky odpružená
- 55 m³ Hydro-Tridem - trojnáprava hydraulicky odpružená

 

 

 

Joskin Betimax

 
   
           
  Jedinečná naklápacia konštrukcia uľahčuje nakladanie a vykladanie zvierat. Prepravníky dobytka Joskin BETIMAX sú vysoko kvalitné vozidlá, kombinujúci komfort a multifunkčnosť. Podľa rád združenia chovateľov a veterinárnych lekárov, Joskin používa všetky svoje know-how na zabezpečenie funkčnosti a odolnosti návesu: dobrá  škrupina karosérie, podvozok je namontovaný na hydraulických nápravách, aby bol nakladacie a vykladacie proces jednoduchší a živice na dne znižuje hlučnosť a pôsobí tiež ako protišmyková ochrana.  

 

 

Joskin Wago

 
   
           
  JOSKIN Wago je ideálny príves na prepravu balíkov. Wago je dostupný v dĺžkach 8, 10 alebo 12 m.