Versatile MFWD

 
       
           
  MODEL 260 290 310  
     
  Menovitý výkon (HP) 260 290 310  
  Max. výkon (HP) 296 326 340  
  Krútiaci moment (Nm) 1282 1335 1350  
  Navýšenie kr. momentu 45 36 29  

 

 

Nový rad kolesových traktorov Versatile spĺňa emisnú normu TIER IV. Tieto traktory boli navrhnuté tak, aby poskytovali dostatočnú silu pri poľných prácach, dostatočný komfort a výhľad pre obsluhu.

MOTOR

Pohonnou jednotkou  je motor Cummins QSL 9. Tento motor s objemom 8,9 litrov spĺňa emisnú normu iT4 vďaka systému EGR a DPF.

 

 

 
 

 

 

PREVODOVKA

Plne powershiftová prevodovka ponúka 16 rychlostí vpred a 9 vzad. Prepravná rýchlosť je max. 40 km/hod.

HYDRAULIKA

Hydraulický systém má v základnom vybavení 4 okruhy a je  poháňaný čerpadlom s maximálnym prietokom 208 l/min.  Na prianie môže byť 6 hydraulických okruhov a High flow čerpadlo s prietokom 284 l/min.

KABÍNA

Najpriestornejšia kabína na trhu o objeme skoro 5000 litrov ponúka dostatočný priestor pri každodennej namáhavej práci. Dokonalý výhľad zaručuje 8 m2 presklených plôch.

OVLÁDACIE PRVKY

Základné informácie o prevádzke stroja poskytuje palubná doska umiestnená na stĺpiku riadenia. Sú tu zobrazené informace pre obsluhu o teplote a otáčkach motora, stave paliva a aktuálnej rýchlosti. Kontrolky signalizujú základné informácie o motore a prevodovke.

Pomocou multifunkčnej opierky ruky je ovládaný hydraulický systém a prevodovka.

Radiacim joystickom sú nielen radené prevodové stupne hore a dole, ale tiež pojazd traktora vpred a vzad bez použitia spojkového pedálu.          

Sedem-palcový monitor s vysokým rozlíšením slúži na nastavenie hydraulických okruhov a úvraťových manažmentov. Môže byť tiež na prianie využitý k prepojeniu s kamerou pri zadnom závese.