Manitou, francúzsky výrobca teleskopických manipulátorov predstavil v týchto dňoch naozaj zaujímavú novinku. Dobre známy manipulátor Manitou MT 625 sa rozšíril aj o verziu MT 625 HA. Čo znamená možnosť osadiť tento manipulátor plnohodnotnou pracovnom plošinou. Teleskopický manipulátor je možné ovládať priamo z pracovnej plošiny, čo je nevyhnutná podmienka pre splnenie bezpečnostných požiadaviek kladených na samohybné pracovné plošiny.

Teleskopický manipulátor MT 625 HA v sebe spája kompaktnosť so všestrannosťou: je široký iba 1,8m a s výškou pod 2m, môžete ľahko manévrovať na pracoviskách, kde je obmedzený priestor.

Manitou MT 625 HA je zvlášť vhodný pre užívateľov, ktorí hľadajú univerzálny a kompaktný manipulátor. Okrem tradičných prídavných zariadení ako sú paletové vidly, lyžica, zametačka, miešačka na betón, drapáky rôzneho druhu pribudla aj pracovná plošina. S Manitou MT 625 HA sme schopní zdvihnúť pracovníkov do výšky pre rôzne účely ako je údržba pouličného osvetlenia, stavebné a montážne práce, kladenie strešnej krytiny, zavesenie alebo odstránenie sviatočnej výzdoby..., to všetko v jednom stroji.

 

 

Moreau Agri Life - Archív